Pozíció megnevezéseHáttértámogató fejlesztő - Nemzetbiztonsági Szakszolgálat
Céginformáció

A terület IT biztonságot segítő szoftverek és programok fejlesztésével foglalkozik. A  NBSZ NKI kiemelt jelentőségű rendszerek esetében informatikai biztonsági szolgáltatásokat nyújt, amelyet a biztonsági fejlesztői csapat támogat különböző általuk megvalósított és üzemeltetett szoftverek segítségével.

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
  • Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
  • Szeléskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
  • Fiatalos és lendületes csapat.
  • Home Office lehetőség.
Ellátandó feladatok
  • Meglévő szoftverek és rendszerek folyamatos fejlesztése, karbantartása;
  • Új szoftverek kitalálása, és megvalósítása;
  • Más területeken lévő csapatokkal való közös munka, munkájuk segítése a fejlesztői csapat által készített és üzemeltetett szoftverekkel;
  • Egyéb izgalmas projektekben való részvétel.
Elvárások
  • Jártas vagy az IT biztonság világában;
  • Precíz és kreatív szemléletmóddal rendelkezel;
  • Szereted a kihívásokat;
  • Haladó szintű angol szövegértési (írásban) és informatikai szaknyelvi ismeretekkel bírsz;
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni;
  • Hajlandó vagy a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre, sőt erre igényt is tartasz;
  • Informatikai mérnöki vagy fejlesztői diplomával és/vagy szoftver fejlesztői tanúsítvánnyal, vagy ezekkel megegyező 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Érdekel egy Full Stack Developer pozíció.
Előnyök
  • Bármely, a tudásodat igazoló papír;
  • Szakmai tapasztalat;
  • Programozási ismeretek (legalább: html, sql, javascript, python, php)
  • Script nyelvek ismerete.
Jelentkezés módjahttps://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Háttértámogató fejlesztő 2024 ÁllásStart” jeligét.
Munkavégzés helyeBács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Budapest
Csongrád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye
Személyek száma1
Szükséges diplomainformatikai
mérnökinformatikus
programozói
Nyelvismeretangol - Középfok