Pozíció megnevezéseKarbantartó/installációs mérnök - Csorna - EcoSolifer
Ellátandó feladatok
  • A gyártóberendezések kezelésének és karbantartásának elsajátítása
  • Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan
  • A berendezések karbantartásához szükséges anyagok meghatározása, beszállítók felkutatása
  • A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása
  • Szakmai segítségnyújtás a karbantartó technikusoknak és a gépbeállítóknak, a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Műszaki dokumentációk kezelése

Elvárások
  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • TPM rendszer ismerete
  • Min. 2 éves TPM, karbantartási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Precizitás, jó technikai szemlélet, manuális készség
  • Office programok haladó ismerete (Excel, PowerPoint)

Jelentkezés módjaFényképes önéletrajzzal a hr@ecosolifer.com e- mail címen lehet jelentkezni.

Jelentkezési Emailhr@ecosolifer.com
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron megye
Személyek száma1
Szükséges diplomagépészmérnöki
villamosmérnöki
Nyelvismeretangol - Felsőfok
német - Középfok
SzakterületGépészmérnök
Gyártás/termelés
Villamosmérnök