Pozíció megnevezéseKönyvelő - Nissan Centrum - Budapest, XI. kerület
Céginformáció

Nissan Centrum 5 éve gépjárműkereskedelmi tevékenységet folytat Magyarországon, a márkán belül kiemelt eredménnyel. Célunk a magas színvonalú ügyfélkiszolgálás, a kimagasló ügyfélélmény megteremtése. A csapatunk egyedülálló, kollégáink dinamikusan és magas minőségben szolgálják ki az ügyfeleket, ezáltal széles és elégedett ügyfélkörrel rendelkezünk.

A szolgáltatásunk színvonalának emelése érdekében pályázatot hirdetünk

könyvelő pozíció betöltésére.

Keressük azt a kollégát, aki az alapelveinket adaptálni tudja, kellő dinamizmussal, agilitással és szorgalommal képes elvégezni a feladatokat és ezzel hozzájárul Társaságunk további fejlődéséhez és egy kiváló csapat tagjává válhat.

Amit kínálunk
  • versenyképes javadalmazás
  • modern munkakörülmények
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
Ellátandó feladatok
  • kimenő számla készítés
  • beérkező számlák könyvelése
  • banki és pénztári mozgások könyvelése
  • pénztárkezelés
  • főkönyvi egyeztetés
  • bér- és egyéb vegyes könyvelések
  • számviteli területhez tartozó egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások
  • középfokú könyvelői végzettség és gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • gyors és precíz munkavégzés
  • rugalmas és problémamegoldó hozzáállás
  • kiváló kommunikációs képesség
Előnyök
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • gépjármű kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • angol nyelv ismerete
  • Progression/K2D rendszerek ismerete

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címekre küldje el nekünk: kosztyu@nissancentrum.hu, ungi.kalman@nissancentrum.hu.

Munkavégzés helyeBudapest
SzakterületKönyvelő
Számvitel