Pozíció megnevezéseElektronikus biztonsági főelőadó-Budapest
CéginformációA budapesti székhelyű Nemzeti Biztonsági Felügyeletnél országos illetékességgel végzendő elektronikus biztonsági hatósági feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.
Amit kínálunk•  versenyképes jövedelem,
•  Cafeteria juttatás,
•  hosszú távú munkalehetőség,
•  kihívásokkal teli, felelős szakmai munka,
•  széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
•  szakirányú továbbképzéseken való részvétel
Ellátandó feladatok•  minősített adatokat kezelő elektronikus rendszerek hatósági engedélyezése,
•  az elektronikusan kezelt minősített adatok védelmére vonatkozó jogszabályok betartásának hatósági ellenőrzése,
•  rejtjelzéssel védett hálózatok hatósági felügyelete és ellenőrzése,
•  a minősített adatok elektronikus kisugárzás elleni védelmével kapcsolatos hatósági feladatok,
•  helyszíni TEMPEST zóna mérése és TEMPEST zónába sorolás elvégzése,
•  kapcsolattartás az elektronikus biztonsággal foglalkozó hazai, NATO, EU és más nemzetközi szervezetek illetékes szakértőivel,
•  részvétel a szakterületi szabályzók, útmutatók kidolgozásában.

Egyéb feladatok:
•  belföldi és nemzetközi konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel,
•  az előzőekben felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése.
Elvárások•  felsőfokú állami iskolai végzettség,
•  tárgyalóképes angol nyelvtudás,
•  irodai alkalmazások ismerete,
•  egészségügyi és pszichológiai alkalmasság,
•  a nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása,
•  határozott, meggyőző kommunikáció,
•  precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás,
•  kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség,
•  pontosság, határidő betartása
Előnyök•  informatikai vagy biztonságtechnikai végzettség,
•  informatikai vagy biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat,
•  B kategóriás jogosítvány
·  informatikus,
·  teljes munkaidő,
·  Budapest

Kulcsszavak:
informatikus, elektronikus biztonság, hatósági tevékenység

Jelentkezés önéletrajzzal a hr@nbsz.gov.hu e-mail címen. Jelige: „Elektronikus biztonsági főelőadó 2019”
Jelentkezési Emailhr@nbsz.gov.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Szükséges diplomainformatikai
SzakterületInformatika