Pozíció megnevezéseTermelési asszisztens  - Sárvár
CéginformációPartnercégünk műanyag csomagolóeszközök gyártásával és építőanyag gyártással foglalkozik hungarocellből.
Ellátandó feladatok- a műszaki igazgató napi munkájának támogatása,
- a gyártási folyamatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
- a termelési vezetők munkájának támogatása
- kapcsolattartás beszállítókkal és társosztályokkal
- beruházási projektek megvalósításának koordinálása
- projektek nyitása, alakulásuk nyomon követése,
- jelentések, kimutatások készítése,
- dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése,
- a felettes által meghatározott egyéb eseti jellegű feladatok
- egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ElvárásokElvárások:
- felsőfokú (gépészmérnök) végzettség
- társalgási szintű német és / vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
- releváns, több éves szakmai tapasztalat
- MS Office programok professzionális szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook),

Szükséges kompetenciák:
- precíz munkavégzés,
- együttműködő képesség,
- kommunikációs készség,
- probléma felismerő és megoldó képesség,
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- jó kommunikációs készség
- terhelhetőség
- együttműködési képesség, csapatszellem

Előnyök- ERP-rendszerek ismerete
- azonnali munkába állás

Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron megye
Vas megye
Veszprém megye
Zala megye
Személyek száma1
Szükséges diplomagépészmérnöki
minőségbiztosítási mérnök
műszaki menedzser
mechatronikai mérnök
minőségügyi mérnök
Nyelvismeretangol - Középfok
német - Középfok
SzakterületGépészmérnök
Minőségbiztosítási mérnök
Műszaki menedzser
Gyártás/termelés
Mechatronikai mérnök
Minőségbiztosítás
Minőségügy
Minőségügyi mérnök
Mérnök