Pozíció megnevezéseKarbantartó - (Sárvár / Nyíregyháza / Jászfényszaru)
CéginformációA munkavégzés állandó helyszínen történik, Sárvárra, Nyíregyházára és Jászfényszarura külön keresünk karbantartót.

Felettes: Termelésvezető
Helyettes: Műszakvezető

Partnercégünk műanyag csomagolóeszközök gyártásával és építőanyag gyártással foglalkozik hungarocellből.

Ellátandó feladatokA munkakör célja:
A gépek rendelkezésre állásának biztosítása a gyártás során. A termelőberendezések működésének karbantartása a következő karbantartási időig. A nem tervezett termelési leállások megelőzése a megelőző karbantartás révén. A célállapot helyreállítását szakszerűen és gyorsan kell elvégezni, hogy a nem tervezett leállások minimálisra csökkenjenek.

Feladatok:
- A gépek, berendezések és médiák meghibásodásának kiküszöbölése
- A hibák rögzítése és az okok elemzése
- A műszaki hibák (gyenge pontok) észlelése, berendezések fejlesztése és optimalizálása
- A gépek és rendszerek folyamatos és megelőző karbantartása a gyártási követelményeknek megfelelően (műszakonként)
- Részvétel felújítási projektekben és új géptelepítésekben
- Együttműködés és oktatás a műszakvezetőkkel, a gépbeállítókkal és a berendezéskezelőkkel

ElvárásokElvárás:
- Befejezett lakatos, villanyszerelő, mechatronikai vagy gépésztechnikus végzettség vagy hasonló képzés (technikus vagy tanulószerződéses gyakorlat)
- Több éves szakmai tapasztalat egy gyártó vállalat karbantartásában
- Jó koordinációs és szervezési képességek
- Jó informatikai ismeretek (MS Office)
- Rendszeretet, lelkiismeret és megbízhatóság
- Önálló munka
- 3 MŰSZAKOS MUNKAREND

Előnyök
- kazánkarbantartó illetve Lean tapasztalat
Jelentkezés módjaFényképes önéletrajzát, bruttó bérigény, valamint munkavégzés helyszín megjelölésével várjuk!
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeJász-Nagykun-Szolnok megye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Vas megye
SzakterületGépipar
Gyártás, termelés
Műszaki fizikai
Elektronika
Könnyűipar