Pozíció megnevezéseMinőségbiztosítási munkatárs - Szeghalom - Novation Tech HU Kft.
CéginformációMunkavégzés helye: Novation Tech HU Kft, 5520 Szeghalom, Sárréti Ipari Park 041/12
Ellátandó feladatok
  • IATF 16949 és ISO 9001 szerinti rendszerek hatékony működtetése, karbantartása, felügyelete, fejlesztése
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, felügyelete és harmadik fél általi auditokon való részvétel, az eredmények értékelése
  • Vevői követelmények betartatása az üzemben
  • Részvétel a vevői-, beszállítói- és belső reklamációk kidolgozásában, azok felügyelete
  • Mérőszámrendszer (KPI) felügyelete és működtetése, célok nem teljesülése esetén intézkedésterv összeállítása és kezelése
  • Folyamatok fejlesztése, hatékony intézkedések definiálása, bevezetésének felügyelete
  • Hatékonyság növelése, selejtcsökkentés
  • Problémák esetén javító, megelőző intézkedések kidolgozása, megvalósítása,
  • Részvétel új projektek és változások bevezetésében a gyártásban, minőségügyi támogatás
  • A dolgozók minőségügyi oktatási szükségleteinek felmérése, oktatások szervezése,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és az anyavállalattal
Elvárások
  • Legalább 3-5 év tapasztalat minőségirányítási területen
  • Különféle minőségi módszerek, eszközök ismerete: 8D problémamegoldás, 5-W, FMEA, CP, SPC, 5S,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, problémamegoldó és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzésre való képesség, proaktív hozzáállás
  • Terhelhető, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word)
Előnyök
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Több éves tapasztalat autóipari minőségirányítási területen
  • Belső auditori tapasztalat (IATF 16949, VDA 6.3...),
  • Termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Autóipari módszerek ismerete: APQP, PPAP, 8D, 5WHY, SPC stb.
  • Olasz nyelv ismerete
Jelentkezés módjaJelentkezni fényképes, részletes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet
a következő e-mail címen: anna@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBékés megye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületMinőségbiztosítási mérnök
Minőségbiztosítás