Pozíció megnevezéseHegesztő (2 műszak) - Szolnok
CéginformációPartnerünk ír tulajdonú vállalat több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeik a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját.
Amit kínálunk-  kiemelt bérezés
-  stabil, hosszú távú munkalehetőséget
-  jelenléti bónuszt
-  kiemelkedő cafeteria
-  támogatott meleg étkezés
-  dolgozói élet-, egészség- és balesetbiztosítás
-  munkába járás támogatás
-  szakmai fejlődési lehetőség
-  igényes munkakörnyezet
Ellátandó feladatok-  acélból készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek összeállítása és hegesztése a kiadott munkautasítások alapján
-  a megfelelő szerszámok, készülékek kiválasztása és a hegesztő berendezés beállítása
-  a hegesztett kötések ellenőrzése szemrevételezéssel és méréssel, szükség esetén a varratok javítása
-  az alkatrészre előírt ellenőrzési feladatokat elvégzése (fő méretek, síklapuság, merőlegesség, ütés) és dokumentálása a mérési lapon
Elvárások-  CO2 hegesztés területén szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
-  Minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés
2 műszakos munkarend vállalása
-  Szakmai végzettség: hegesztő, szerkezetlakatos, karosszéria lakatos
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeJász-Nagykun-Szolnok megye
SzakterületBetanított munka
Gépipar
Gyártás, termelés
Mezőgazdaság
Műszaki fizikai
Agráripar