Pozíció megnevezéseHúsüzem üzemvezető - Hortobágy - Faluvéghalmi Mezőgazdasági Kft. - Hajdúszoboszló
Céginformáció

Magyarország egyik legmodernebb, minőségi marhahúsokat és azokból elállított készítményeket gyártó Húsüzem üzemvezetőt keres!

Amit kínálunk
  • magas színvonalú, modern üzemi körülmények egy újonnan épült üzemben
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • Prémium, egyéb juttatások
  • továbbképzés támogatása
Ellátandó feladatok
  • higiéniai követelmények betartása
  • munka irányítása, ellenőrzése, koordinálása
  • húsipari technológiák irányítása és betartása
  • ISO, HACCP rendszerek működtetése
  • a gyártásért való mennyiségi és minőségi felelés
  • alapanyagok , anyagnormák ellenőrzése
  • termékek gyártásának irányítása
Elvárások
  • szakirányú végzettség
  • húsiparban szerzett több éves vezetői tapasztalat
Jelentkezés módjaJelentkezéseket a jövedelem igény megjelölésével az info@faluvegihus.hu e-mail címre várjuk!
Munkavégzés helyeHajdú-Bihar megye
SzakterületÉlelmiszeripar