Pozíció megnevezéseTitkos ügykezelő - Budapest
CéginformációA budapesti székhelyű, országos illetékességű Nemzeti Biztonsági Felügyeletnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, titkos ügykezelői feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.
Amit kínálunk·  versenyképes jövedelem,
·  Cafeteria juttatás,
·  hosszú távú munkalehetőség,
·  kihívásokkal teli, felelős szakmai munka,
·  széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
·  szakirányú továbbképzéseken való részvétel
Ellátandó feladatok·  a minősített küldemények átvétele, felbontása,
·  a minősített iratok iktatása, tárolása,
·  a minősített iratok szerven belül történő átadása és visszavétele,
·  a minősített iratok szerven kívülre történő továbbításának előkészítése,
·  a minősített iratok belföldre, valamint külföldre történő továbbításához szükséges iratkezelési feladatok végrehajtása,
·  iratforgalommal kapcsolatos kimutatások, statisztikák készítése

Egyéb feladatok:

·      nyílt iratokkalkapcsolatos ügyviteli tevékenység végzése

Elvárások
  • középfokú iskolai végzettség,
  • irodai alkalmazások ismerete,
  • egészségügyi és pszichológiai alkalmasság,
  • a nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása,
  • határozott, meggyőző kommunikáció,
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás,
  • pontosság, határidő betartása

Előnyök·  TÜK vizsga,
·  az angol nyelv alapszintű ismerete,
·  B kategóriás jogosítvány
·  közigazgatás, rendészeti igazgatás,
·  teljes munkaidő
·  Budapest

Kulcsszavak:
titkos ügykezelés, minősített adatok kezelése, minősített adatok védelme

Jelentkezés önéletrajzzal a hr@nbsz.gov.hu e-mail címen. Jelige: „Titkos ügykezelő 2019”
Jelentkezési Emailhr@nbsz.gov.hu
Munkavégzés helyeBudapest
SzakterületAsszisztens