Pozíció megnevezéseMegváltozott munkaképességű munkatársakat keres a Kézenfogva Alapítvány munkáltatói partnere, műszaki területen működő cég gyáli telephelyére!
CéginformációMultinacionális nagyvállalat műszaki termékek forgalmazása, szervízelése és logisztikája tevékenységekkel.
Amit kínálunkBérezés
-versenyképes jövedelem cafeteria elemekkel
-céges buszjáratok a Főváros több pontjáról, illetve az agglomerációból

Munkaidő
-teljes és részmunkaidő (napi 4-6 óra) egyműszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Gyál
Ellátandó feladatok- dobozkészítő
Elvárások- alapfokú végzettség
- pontosság, megbízhatóság
- jó munkabírás
- kézügyesség
- megfelelő IT-ismeret és gyakorlat
- tanulási kedv
Jelentkezés módjaKapcsolatfelvétel: Kézenfogva Alapítvány -Fehér Miklós -06 20 223 3282
E-mail: munka@kezenfogva.hu
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyePest megye
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére