Pozíció megnevezéseFarmakovigilancia munkatárs - Budapest IV.kerület
CéginformációPartnerünk gyógyszergyártó. forgalmazó és szaktanácsadó vállalat.
Amit kínálunk-  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, szükség szerinti részben belföldi, részben külföldi továbbképzések
-  Kiváló munkakörnyezet
-  Versenyképes jövedelem mellett cafeteria juttatás és munkába járás támogatás
-  Vállalat eredményétől függő éves egy havi bruttó jövedelem
Ellátandó feladatok-  Hazai és külföldi hatósági követelmények, az Európai Uniós hatósági elvárások (GVP) valamint a belső vállalati szabályozás naprakész ismerete
-  Farmakovigilancia adatbázis kezelése, naprakészen tartása
-  Mellékhatások fogadása, adminisztrálása, jelentések előkészítése
-  Irodalomkutatás, illetve irodalomkutatások eredményének kezelése, szignál kezelés
-  Negyedéves/éves jelentések készítése
-  Aktív részvétel hatósági inspekciókon, partneri auditokon
-  Kapcsolattartás a külföldi partnereinkkel, társosztályokkal
Elvárások-  Orvos, gyógyszerész, vagy biológus végzettség
-  Min. 3 év gyógyszeripari tapasztalat
-  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (elsősorban Microsoft Word és Excel kezelése)
-  Legalább középfokú aktív szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (aktív felsőfokú szakmai angol nyelvismeret előny)
-  Jó kommunikációs készség
-  Nagyfokú precizitás
-  Önálló munkavégzés
Előnyök-  Farmakovigilancia területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat, képzettség (elvégzett ICSR, xEVMPD, medDRA, illetve egyéb tréning)
Jelentkezés módjaAmennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, bruttó bérigénnyel kérjük küldje el.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Pest megye
Személyek száma1
Szükséges diplomagyógyszerész
orvosi
biomérnöki
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületGyártás/termelés
Egészségügy
Biomérnök
Orvos