Pozíció megnevezéseÜzletvezető-helyettes - Budapest (Megapark)
CéginformációEurópa egyik legsikeresebb ruházati üzletlánca.
Amit kínálunk
  • vonzó munkakörnyezet egy nemzetközi vállalatnál
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • bérezésen felül dolgozói kedvezmények, egyéb juttatások
Ellátandó feladatok
  • az üzlet napi működési folyamatainak fenntartása
  • az üzlet személyzetének irányítása, ellenőrzése
  • a napi folyamatokban való aktív részvéte
Elvárások
  • csapatszellem, motiváció és rugalmasság
  • barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • divat iránti érdeklődés
Jelentkezés módjaJelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az inez@allasstart.hu e-mail címen.
Munkavégzés helyeBudapest
SzakterületKereskedelem
Ruha- és textilipar
Ügyfélszolgálat, vevőszolgálat