Pozíció megnevezésedm márkás Komissiózó - Törökbálint - dm Kft.
CéginformációMi teszi a raktárainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap azért dolgoznak, hogy a termékeket előkészítsék a raktározásra és a szállításra. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Munkavégzés: 40 óra/hét, két műszakos munkarend
Amit kínálunk
  • Vonzó juttatásokat: akár bruttó 422.375 HUF/hó= bruttó alapbér+széleskörű kiemelt juttatást*és egyéb dolgozói kedvezményeket kínálunk
  • Munkába járás támogatását: támogatjuk a saját gépkocsival történő bejárást (15 Ft/km) vagy lehetőséged van céges busszal bejárni, amely az alábbi településeket érinti: Budapest, Érd, Százhalombatta, Törökbálint, Martonvásár és Vál
  • Támogató környezetet: rugalmas vezetői hozzáállással, párbeszéddel és rendszeres visszajelzésekkel támogatjuk munkádat
  • Mentor programot: betanító segítségével támogatjuk betanulásodat és beilleszkedésedet az érdi raktárunkban. Betanulásod után lesz a munkavégzés helye a törökbálinti raktár.
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és workshopok által segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt.

*Próbaidő lejárta után december hónapig több részletben időarányosan kifizetve, tehát a próbaidő utáni éves bruttó bér havi szintre lebontva, mely tartalmazza a havi besorolási bért, ill. egyéb javadalmakat.
Ellátandó feladatok
  • Tételes és pontos áru-összekészítés
  • Előírt mennyiségi és minőségi normák teljesítése
  • Raklapok előkészítése kiszállításra
  • Selejt kezelése
  • Leltározás (napi és éves rendszerességgel)
ElvárásokVégzettség:
  • Minimum alapfokú végzettség
Tapasztalatok, ismeretek, készségek:
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Fizikai állóképesség
  • Rugalmasság, műszakok vállalása

ElőnyökElőny, ha végeztél már fizikai munkát, és ha van érvényes targoncavezetői jogosítványod (vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű).
Jelentkezés módjaBővebb információ és jelentkezés az alábbi linken: https://bit.ly/39ZNI8D
Munkavégzés helyePest megye
SzakterületRaktározás, logisztika