Pozíció megnevezése

Elektroműszerész / Szerviztechnikus - Székesfehérvár - AMPLIO AUTOMATION

Céginformáció

Partner cégünk automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozik.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér Megye, esetenként: megrendelők vidéki vagy külföldi telephelyein.

Amit kínálunk
"- Mechanikus és villamos szereléseket végzünk, ki ebben, ki abban erősebb.

- Szeretjük a precíz, igényes munkát, ha valakinek még nem megy elsőre, segítünk beletanulni.

- Évente néhány alkalommal az összeszerelt géppel ki tudunk utazni a vevő telephelyére a beüzemelést támogatni.

- Folyamatos sikerélmény: ha határidőre, jól működő gépeket rakunk össze.

- Jó hangulat: hiszünk abban, hogy együtt tudunk sikereket elérni, mi segítünk Neked, ha elakadsz, de ugyanezt várjuk Tőled is.

- Vevői elismerés: a vevő Téged fog kérni a következő gépéhez is beüzemelésre/karbantartásra, ha elégedett a munkáddal.

- Juttatások: célunk, hogy a cég kihívásait együtt ugorjuk meg, így a velünk együtt küzdő kollégák érezzék a folyamatos elismerést, mind juttatások, mind visszajelzés tekintetében.

- Nincs két egyforma projekt, így változatos alkotótevékenységre számíthatsz, újra és újra szakmai kihívások elé állítunk.

- Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása: idegen nyelv-oktatás házon belül, szakmai és kommunikációs továbbképzések, kirándulások."

Ellátandó feladatok

- Tapasztalattólfüggően különböző nehézségi fokú feladatok önálló teljesítése, fokozatosfejlődési lehetőség mellett,

- Ipari célgépek,robotcellák, teszterek elektromos kötése, villamos szekrények szerelése,tesztelése, egyedi nyákok beültetése, forrasztása,

- Elektromoshibakeresés és hibaelhárítás,

- Helyszíni beüzemelésés szerviz a vevők vidéki/külföldi telephelyein,

- Együttműködés atervezőmérnökökkel, közös munka a programozóval,

- Eseti feladatok: épület automatizáláshoz kapcsolódó karbantartás.

Elvárások

- Középfokú szakirányú végzettség,

- 0-99+ év tapasztalatvillamostechnikusi/ elektroműszerész területen,

- 3D tervek, műszaki ésvillamosrajzolvasási készség, kötés tervrajz alapján,

- B kategóriás jogosítvány,

- Önálló munkavégzés, kooperáció aprojektcsapattal.

Jelentkezés módjaHa szeretnél egy lendületes, összetartócsapatban dolgozni, várjuk a fényképes önéletrajzodat (angol nyelvű önéletrajz, előny) next@amplio.hu -ra pozíció pontosmegjelölésével.
Jelentkezési Emailnext@amplio.hu
Munkavégzés helyeFejér megye
SzakterületGyártás, termelés
Műszaki fizikai
Elektronika