Pozíció megnevezéseStratégiai beszerző - Mosonmagyaróvár
CéginformációMegbízónk: innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt

Amit kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távú biztos
  • Gyors, rövid döntési utak
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

Ellátandó feladatok
  • Beszerzési feladatok elvégzése, beszerzési stratégiák kidolgozása
  • Felelősség az Önhöz tartozó termékcsoportokért
  • Új beszállítók megtalálása, szorosan együttműködve a cégcsoport szakmai részlegeivel
  • Saját felelősségi körben végez ártárgyalásokat, köt szerződéseket
  • Megrendelések kezelése, határidők követése
  • Műszaki kérdések, minőségi követelmények tisztázása a beszállítókkal, minőségi megfelelőség nyomon követése

Elvárások
  • Gépészmérnöki, technikusi vagy közgazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret, angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó technikai érzék, ártárgyalásokban jártasság
  • Üzletorientált szemlélet, komplex gondolkodás
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Office), ERP rendszer ismerete
  • Magabiztos fellépés, szervezett munkavégzés, felelősségtudat, rugalmasság

Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron megye
Személyek száma1
Szükséges diplomagazdasági
kereskedelmi
közgazdász
logisztikai
Nyelvismeretnémet - Felsőfok
SzakterületKözgazdász
Logisztika
Műszaki menedzser
Gyártás/termelés
Kereskedelem
Járműmérnök
Mérnök