Pozíció megnevezéseTargoncás raktáros - Hatvan - Decathlon
CéginformációHazánkban 2010-ben nyílt meg a közép-kelet európai áruházainkat és online vásárlóinkat ellátó regionális logisztikai központunk, ahonnan jelenleg 4 ország áruházait látjuk el.
Országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.
Amit kínálunkAz egyik legjobb munkahelyen, az egyik legjobb csapatban:
·  ötleteid, véleményed megosztásával segítheted logisztikai központunk működését, fejlődését,
·  bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével
·  jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
·  mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
·  teljes munkaidőben bruttó  227 000 Ft alapbérben részesülsz
·  2 műszakban, heti 15,23,30 vagy 38 órás munkaidőben is dolgozhatsz, hétvégi munkavégzéssel
·  napi rutinfeladataidat tablet segítségével láthatod el,
·  világos raktár helyiségben dolgozhatsz a kedvenc zenéinket hallgatva
·  biztosítjuk a bejárást céges járatainkkal ingyenesen:
Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,
Gödöllő–Aszód–Hatvan,
Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,
Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon
·  további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra
Ellátandó feladatok·  áruházaink rendeléseinek előkészítésével hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét a lehető legtöbb ember számára,
·  kézi - és gépi anyagmozgatás segítségével egyaránt,
·  napi szintű leltározási folyamataink precíz elvégzésével megfelelő raktárkészletet biztosítasz,
·  pontos munkavégzés érdekében folyamatosan kapcsolatot tartasz raktáros munkatársainkkal,
ötleteid megosztásával hozzájárulsz raktárunk további fejlődéséhez
ElvárásokKöztünk a helyed, ha:
·  érvényes OKJ-s targoncavezetői engedéllyel rendelkezel (használt típusok: elektromos 3324, 3313, 3312)
·  hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat
·  felelősségteljességeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat
·  a szervezettség és precizitás jellemez
·  szívesen végzel napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat
·  megtalálod a közös hangot mindenkivel
·  szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
·  érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások
·  nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy
Jelentkezés módjaA jelentkezem gombra kattintva neved, elérhetőséged, sportod megadásával és önéletrajzod feltöltésével regisztrálj 2 perc alatt karrier oldalunkon és egy héten belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Jelentkezés: http://karrier.recruito.net/decathlon/index.php/job/6748505?utm_source=workania&utm_medium=targoncasraktaros

Mi már várunk Téged!
Munkavégzés helyeHeves megye
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületRaktározás, logisztika