Pozíció megnevezéseTermelési operátor - Mosonmagyaróvár
CéginformációA mosonmagyaróvári telephelyen a legújabb, világszínvonalú technológiákat alkalmazzák. Fő tevékenységük a műanyagipari fröccsöntés és az ezzel kapcsolatos termékek kézi és automata összeszerelése. Széles termékpalettájukon megtalálhatóak a kéztörlő és szappan adagolók, gyógyászati- és orvostechnikai eszközök valamint életfenntartó berendezések alkatrészei egyaránt. A vállalat számára kiemelkedő fontossággal bír a környezettudatosság, munkavédelem és a megfelelő munkakörülmények biztosítása. Amennyiben megbízható munkahelyet és hosszútávú munkalehetőséget keresel olvass tovább a részletekért!

Felvételi folyamat:

ELSŐ LÉPÉS
> Részletes tájékoztatás
> Egyeztetjük veled a munkavállalás részleteit, minden kérdésedre választ kapsz

MÁSODIK LÉPÉS
> Tesztírás
> A partnernél előre egyeztetett időpontban, tesztíráson való részvétel, amire elk

HARMADIK LÉPÉS
> Gyárlátogatás
> Megismerheted a rád váró feladatokat és leendő kollágáidat is

NEGYEDIK LÉPÉS
> Személyes interjú
> A partnernél előre egyeztetett időpontban személyes beszélgetésen veszel részt

ÖTÖDIK LÉPÉS
> Szerződéskötés
> Az Álljmunkába.hu irodájában megkötjük a munkaszerződésedet

HATODIK LÉPÉS
> Munkába lépés
> A felvételt követően akár egy héten belül munkába is állhatsz
Amit kínálunk- Bónusz (A 3 hónapos próbaidő alatt jár, hiányzásmentes hónap esetén fizetéseden felül nettó 35 000 Ft)

- Cafetéria (Éves nettó 576.970 Ft-os keret)

- Törzsgárda elismerés (5-10-15-20 ledolgozott év után egyszeri kifizetés)

- Bérlettámogatás (Vidékieknek bérlettámogatás 100 %-ban)

- Céges buszjárat (Szervezett, munkahelyi ingyenes buszjárat a környező településekről (Csorna, Szigetköz, Lébény, Mosonszentmiklós stb.))

- Munkaruha, védőeszközök (Munkaruha és védőeszközök biztosítása, valamint azok tisztítása)

- Céges események, programok (Szabadidős és kikapcsolódási lehetőség a dolgozók és családjaik részére)
Ellátandó feladatok- Gyorsan betanulható könnyű feladatok ellátása
- Egészségügyi műanyag termékek összeszerelése
- Termékek minőségi válogatása, ellenőrzése
- Csomagolás
Elvárások- 8 általános végzettség
- 12 órás munkarend vállalása (6-18,18-06 ): 3 nap munka, 3 nap pihenő
- Jó állóképesség
- Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Tanulási, fejlődési hajlandóság
- Csapatban való munkavégzés
- Gyári tapasztalat
Előnyök- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Jó kézügyesség
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el a fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a simon.alexandra@humaniahrsgroup.hu -ra.
Jelentkezési Emailsimon.alexandra@humaniahrsgroup.hu
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron vármegye
SzakterületBetanított munka
Gyártás, termelés
Műszaki fizikai