Pozíció megnevezéseFőkönyvelő - Szeged
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat és jó munkahelyi légkör

Ellátandó feladatok
  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • Bevallások, bejelentések elkészítése határidőre
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • Havi, negyedéves zárások, éves beszámolók összeállítása
  • Pénzügyi riportok készítése a cégvezetés felé

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli és adózási szabályok naprakész, stabil ismerete
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete

Jelentkezési Emailanna@allasstart.hu
Munkavégzés helyeCsongrád megye
Személyek száma1
Szükséges diplomaközgazdász
pénzügyi
SzakterületKönyvelő