Pozíció megnevezéseGazdasági vezető - Szeghalom - Novation Tech HU Kft.
CéginformációMunkavégzés helye:
Novation Tech HU Kft, 5520 Szeghalom, Sárréti Ipari Park 041/12
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkakörhöz igazodó bérezés
  • Munkába járás támogatása
Ellátandó feladatok
  • Számlázás, számlázással kapcsolatos teendők
  • Szállítói / beszállítói számlák kezelése
  • Könyvelési bizonylatok rendszerezése és archiválása
  • Külső könyvelőirodával való egyeztetés, könyvelési anyagok összeállítása
  • Kapcsolattartás pénzintézetekkel
  • Napi kapcsolattartás az olasz könyvelő kollégával
  • Pénzügyi nyilvántartások, kimutatások készítése
  • Pénzügyi adatszolgáltatás
  • Egyéb pénzügyi feladatok elvégzése, elemzések, jelentések, statisztikák
Elvárások
  • Közép vagy emelt szintű pénzügyi / könyvelői végzettség
  • Vállalkozások működésével összefüggő pénzügyi feladatok ellátásában szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos adózási jogszabály ismeret
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, kiváló Excel tudás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Angol nyelv kommunikációs szintű használata, olasz nyelv ismerete előny
Előnyök
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett pénzügyi tapasztalat
  • EKÁER rendszer ismerete
Jelentkezés módjaJelentkezni fényképes, részletes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet a következő elérhetőségen: anna@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBékés megye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületKönyvelő
Pénzügy