Pozíció megnevezéseKészletgazda - Budapest
CéginformációMagyar tulajdonú, budapesti székhelyű, XIII. kerületi irodával rendelkező fogászati anyagok és eszközök, szájhigiéniai termékek, továbbá munkaruházat kereskedelmével foglalkozó 25 fős cég keres új munkatársat KÉSZLETGAZDA munkakörbe, főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással!

Van már néhány éves beszerzési, logisztikai, raktározási munkakörben szerzett tapasztalatod?

Szeretnéd az eddig megszerzett tudásodat egy minőségi termékpalettával rendelkező, dinamikus vállalatnál kamatoztatni?

AKKOR NÁLUNK A HELYED!

Amit kínálunk
  • minőségi termékpalettát;
  • biztos munkahelyet egy stabil, dinamikus cégnél;
  • munkaeszközöket (céges autót, mobil telefont);
  • fiatalos, lendületes csapatot, családias hangulatot;
  • kedvezményes vásárlási lehetőségeket;
  • folyamatos szakmai kihívásokat, és fejlődési lehetőségeket;
  • versenyképes jövedelmet, gyakorlati tudás és egyéni megállapodás alapján
Ellátandó feladatok
  • a vállalat árukészletszintjeinek biztosítása, a készletek folyamatos monitorozása, karbantartása;
  • termékek megrendelése, rendelések nyomonkövetése, szükséges adminisztráció és kapcsolattartás menedzselése;
  • a beérkező és kimenő tételek adminisztrációja, rögzítése az ERP rendszerben;
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, külföldi partnerekkel (a készségszintű angol nyelvtudás elengedhetetlen);
  • dokumentációk kezelése, szállítólevelek iktatása, nyilvántartása, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • napi kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel
Elvárások
  • minimum 5-10 év készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalatod van;
  • ha az MS Office alkalmazásokat készségszinten kezeled;
  • jó problémamegoldó vagy, aki terhelhető;
  • ügyesen priorizálsz;
  • magabiztosan kommunikálsz angol nyelven, szóban és írásban egyaránt
Jelentkezési Emailanna@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületRaktározás, logisztika