Pozíció megnevezéseSérülékenységvizsgálati szakértő / Ethical hacker - Nemzetbiztonsági Szakszolgálat
Céginformáció

A sérülékenységvizsgálat, vagy más néven etikus hekkelés, az informatikai rendszerek gyenge pontjainak (pl. potenciális szoftverhibák, gyenge jelszavak, hibás beállítások) feltárására irányul, ezzel is átfogóbb képet adva a vizsgált rendszerek és / vagy rendszerelemek aktuális biztonsági állapotáról, ami kiinduló információként szolgálhat a kockázatok kezeléséhez, illetve az informatikai támadások elleni védekezéshez.

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.

  • Nemzetközi együttműködésben való részvétel.

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.

  • Fiatalos és lendületes csapat.

  • Home Office lehetőség.

Ellátandó feladatok
  • Állami-, önkormányzati és nemzetbiztonsági védelem alá eső rendszerek sérülékenységvizsgálata;
  • A feltárt sérülékenységek dokumentálása.
  • Egyéb izgalmas projektekben való részvétel.
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;

  • Jártas vagy az IT biztonság világában;

  • Ismered, és magabiztosan használod az etikus hacker alkalmazásokat, valamint hálózati ismeretekkel is rendelkezel;

  • Haladó szintű angol szövegértési (írásban) és informatikai biztonsági szaknyelv ismeretekkel bírsz;

  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Előnyök
  • Online CTF platformokon szerzett tapasztalat;

  • Informatikai biztonsági szakértői munkakörben szerzett tapasztalat;

  • Munkavégzéshez szükséges tanúsítványok megléte.

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Etikus hacker/Sérülékenységvizsgálati munkatárs 2024 Állásstart” jeligét.

Munkavégzés helyeBács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Budapest
Csongrád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületInformatika