Pozíció megnevezéseStratégiai beszerző - Székesfehérvár
CéginformációPartnerünk, autóipari terméket gyártó vállalat.
Amit kínálunk

-  Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
-  Fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek
-  Folyamatos kihívások az egyedi termékeknek köszönhetően
-  Kellemes munkakörnyezet
-  Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Ellátandó feladatok-  Stratégiai anyagok (alap és segédanyagok) beszerzése, logisztikai felügyelete
-  a meglévő beszállítók által szállított termékek árainak ellenőrzése
-  a jelenlegi anyagbeszerzési költségek csökkentése
-  A gyár működéséhez szükséges egyéb anyagok, alkatrészek és szolgáltatások beszerzése, ártárgyalások vezetése, szerződések előkészítése és felügyelete
-  A cég vállalatirányítási rendszerébe a készletgazdálkodási adatok felvitele, frissítése, a megrendelések elkészítése, a szállítási határidők betartásának figyelése
-  Heti és havi beszerzési riportok elkészítése
-  Új beszállítók felkutatása, fejlesztése
-  Kapcsolattartás a beszállítókkal
-  Megtakarítási potenciálok felkutatása, realizálása
-  A beszállítókról készített listát folyamatosan aktualizálja, felülvizsgálja
-  Versenyeztetés
Elvárások-  Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
-  Beszerzési területen és / vagy logisztikában szerzett minimum 5-10 éves tapasztalat
-  Műszaki beállítottság
Tárgyalóképes angol nyelvismeret
-  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-  Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, határozottság, eredmény- és költség-orientált szemlélet
-  Stressztűrő képesség
-  Műszaki rajz olvasási ismeret
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeFejér megye
Pest megye
Somogy megye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületBeszerzés
Közgazdász
Logisztika
Gyártás/termelés
Mérnök