Pozíció megnevezéseVevői minőségbiztosítási mérnök - Győr
Ellátandó feladatok-  Kapcsolattartás a vevővel és a központi csapattal (projekt státusz, KPI, reklamációk)
-   Reklamációk ügyintézése, analízise, akciók elrendelése és ellenőrzése
-   Változásmenedzsment feladatok és felkövetés a vevő felé
-   Eltérési engedélyek, alkatrészstátuszok koordinálása a felelős munkatársakkal
-   Auditokra való felkészülés támogatása, vonatkozó eltérések felkövetése
-   Új termékek, folyamat- és termékváltoztatások bevezetésének támogatása
-   Vevő specifikus tesztek szervezése és felügyelete
Elvárások-  Középfokú v. felsőfokú műszaki végzettség
-   Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek / MS Office /
-  Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban vagy tárgyalóképes angol nyelvtudás és fejleszthető német nyelvtudás
-  IATF 16949, PPAP, FMEA, 8D minőségbiztosítási rendszerismeret
-  VW követelmények ismerete előny
-   Hasonló munkakörben, autóiparban szerzett releváns tapasztalat
-   Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos fellépés
-   Rugalmasság, önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron megye
Személyek száma1
Nyelvismeretnémet - Felsőfok
SzakterületMinőségbiztosítási mérnök
Műszaki menedzser
Minőségbiztosítás
Minőségügy
Minőségügyi mérnök
Mérnök