Pozíció megnevezéseBudapesti  éttermek keresnek konyhai kisegítő és takarító pozíciókra megváltozott munkaképességű munkavállalókat!
CéginformációA Kézenfogva Alapítvány munkáltatói partnere Budapest több kerületében, valamint a Főváros vonzáskörzetében több étterembe keres megváltozott munkaképességű munkavállalókat.
Amit kínálunk·  versenyképes munkabér
·  cafeteria
·  munkabér melletti kedvezményes fogyasztás
·  műszakpótlékok
·  Munkaidő: napi 4-6-8 óra (megállapodás szerint) . Hétvégi munkavégzés lehetséges!
Ellátandó feladatok·  zöldségelőkészítő- 1 fő
·  alapanyagok felvágása, szortirozása
·  szószok feltöltése
·  tojás, bacon sütés

·  burgonyasütő-takarító- 1 fő
·  burgonyasütés- géppel, beállított sütési idővel
·  asztalok letörlése
·  belső munkatér takarítása
·  tálcák feltöltése

A két munkakör megegyezés alapján, akár napi szinten is cserélhető a munkavállalók között!

·  takarító- több fő
·  belső munkatér takarítása: letörlés, felsöprés, felmosás
Elvárások·  alapfokú végzettség
·  precizitás
·  monotóniatűrés
Jelentkezés módjaKézenfogva Alapítvány –Fehér Miklós;  06-20-223-3282
munka@kezenfogva.hu
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére