Pozíció megnevezéseKépzési koordinátor – Budapest – Magyar Kereskedelmi és Iparkamara
CéginformációA Magyar Kereskedelmi és Iparkamara „képzési koordinátor” munkakör betöltésére azonnali kezdési lehetőséggel pályázatot hirdet.
Ellátandó feladatok
  • A leendő munkatárs feladatai közé fog tartozni:
  • ágazatokhoz tartozó helyzetelemzések, statisztikai adatok gyűjtése
  • szakképzéshez kapcsolódó szakmai tartalmak fejlesztésének koordinálása
  • munkacsoportok szervezése, koordinálása
  • vállalatokkal való kapcsolattartás
  • online felületek kezelése, szakmai fórum moderálása
  • koncepciók, stratégiák vezetőség részére történő előkészítése
  • A munkakör végleges feladatleírását a munkaköri leírás fogja tartalmazni.
Elvárások
  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • szakképzésben, vagy felnőttképzésben szerzett tapasztalat
  • projektek megvalósításában szerzett munkatapasztalat
  • magabiztos tudás az irodai szoftverek használatában (Word, Excel, Power Point, projektmenedzsment rendszerek),
  • jó problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • önálló-, proaktív személyiség,
  • kooperációs készség
Előnyök
  • szakképzés fejélesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  •  „B” kategóriás jogosítvány
Jelentkezés módjaPályázat beadásának határideje:  2018. június 29. 12:00 óra.

A pályázatot elnyerő foglalkoztatása az NFA-KA-NGM-3/2017. számú támogatási szerződés keretében történik.

Pályázatot Vörös-Gubicza Zsanett oktatási és képzési igazgató részére címezve a következő címre kérjük benyújtani:
email: allas@mkik.hu,
vagy
postacím: Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, 1054 Budapest, Szabadság tér 7.
Jelentkezési Emailallas@mkik.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Szükséges diplomabölcsészettudományi
gazdasági
tanári
SzakterületAsszisztens