Pozíció megnevezéseRaktári anyagmozgató állandó délutános műszakba – Székesfehérvár – Grundfos Kft.
CéginformációA Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban. Céljaink eléréséért magyarországi gyártóvállalatainknál a 2000-ben történt indulás óta mára 2300 fő dolgozik.A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet székesfehérvári üzemünkbe az alábbi pozícióba: Raktári anyagmozgató
Amit kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
Ellátandó feladatok
  • A termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok kivételezése, gyártószigetekhez való kiszállítása
  • Anyagmozgások SAP-ban való könyvelése
  • Időszakos ellenőrzésekben való részvétel
  • Részvétel a leltárokban
Elvárások
  • Állandó délutános műszak vállalása
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat előny
  • Targonca vezetői engedély esetében következő bejegyzések szükségesek: 3312 gyalogkíséretű, 3324 vezető üléses, 3313 vezető állásos elektromos targonca, valamint targoncavezetői OKJ bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapszintű SAP ismeret
Előnyök
  • Raktározási rendszerek ismerete
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
Jelentkezés módjaJelentkezni az alábbi linken lehet:

Munkavégzés helyeFejér megye
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületRaktározás, logisztika
Szállítmányozás/fuvarozás/közlekedés