Pozíció megnevezéseAsszisztens - Budapest - Deloitte
Céginformáció

A Deloitte-ról

A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége. Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt. Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést. A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.

A csapatról

Ahhoz, hogy a Deloitte a legjobbak közé tartozhasson, a háttérben dolgozó támogató csapatra is elengedhetetlen szüksége van - a támogató osztályaink munkája és szakértelme nélkülözhetetlen a szervezet és a dolgozók mindennapi tevékenysége során.
Amit kínálunk
  • Inspiráló környezet:
    • Okos és elkötelezett kollégák, akiktől sokat tanulhatsz
    • Egy igazi összetartó csapat tagja leszel, akik mind a munkában mind az irodán kívül számíthatnak egymásra
  • Támogatjuk fejlődésedet
  • Elsőrangú munkakörülményeket és irodai környezetet Budapest belvárosában a Hősök tere és a Városliget mellett
  • Versenyképes juttatási csomag (IphoneX, minden reggel friss gyümölcs, irodai masszázs, csapatépítők, sportesemények, kulturális rendezvényeken való részvétel)

Ellátandó feladatok
  • Felsővezetők és csapat operatív támogatása, napi feladataikban való segítségnyújtás
  • Találkozók leegyeztetése, utazások megszervezése, valamint ehhez kötődő számlázási, adminisztratív kötelezettségek ellátása
  • Szerződések, dokumentációk, egyszerűbb riportok, prezentációk előkészítése
  • Projektekhez kapcsolódó risk management feladatokban történő adminisztratív segítségnyújtás
  • Belső rendszerekben történő adminisztráció, folyamatok nyomon követése
  • Társosztályokkal való rendszeres kapcsolattartás

ElvárásokAkit keresünk:
Asszisztens
munkatársat, aki lelkiismeretesen segíti és támogatja a hozzátartozó vezetők munkáját a mindennapokban.

Elvárt tapasztalat, végzettség:
  • Felsőfokú végzettség
  • Választékos és folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudásod az interjúk során tesztelni fogjuk)
  • Asszisztensi vagy adminisztratív munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat előnyt jelent
  • MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)
  • Rugalmas, agilis munkavégzés, jó szervezőkészség, kezdeményezőkészség
  • Pontosság, precizitás
  • Kedvesség, segítőkészség, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Kitartó, elhivatott hozzáállás a munkához
Jelentkezés módjaJelentkezni karrier oldalunkon keresztül lehetséges:
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma6
Szükséges diplomabölcsészettudományi
gazdasági
humánerőforrás
közgazdász
pénzügyi
tanári
társadalomtudományi
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületAsszisztens