Pozíció megnevezéseKÖNYVELŐ - Budapest  - LAKI Épületszobrász Zrt.
CéginformációVállalatunkról, referenciáinkról bővebben weboldalunkon tájékozódhat:

Ellátandó feladatok
  • analitikus bizonylatok ellenőrzése könyvelése
  • gazdasági események kontírozása
  • számviteli bizonylatok könyvelése, ellenőrzése
  • egyeztetés a pénzügyi osztállyal
  • statisztikák készítése
  • főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása

Elvárások
  • szakirányú végzettség
  • ideális 1-3 év szakmai gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS office ismerete, különös tekintettel: Excel és Word
  • nagyfokú önálló munkavégzési-, és problémamegoldó készség
  • pontos, precíz, figyelmet fordít a részletekre
  • rugalmas, előrelátó, proaktív személyiség

Jelentkezés módjaMunkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel:
info@lakinet.hu e-mail-címre.
Jelentkezési Emailinfo@lakinet.hu
Munkavégzés helyeBudapest
SzakterületKönyvelő
Pénzügy
Számvitel
Pénzügyi elemző