Pozíció megnevezéseProjektvezető - Global Sales Excellence (Sales) (Szeged) (96692)
Céginformáció IT Services Hungary
Ellátandó feladatok
  • Az újradefiniált Sales csapatot támogató új globális szervezet folyamatokért, irányításért, technológiáért és toolokért felelős szegmensében létrejövő új projektek vezetése
  • Szoros együttműködés nemzetközi csapattal és vezetővel
  • Hatékony sales folyamatok létrehozásának, optimalizálásának, koordinálásának, piaci viszonyokhoz igazításának, később nyomonkövetésének felügyelete és vezetése
  • A hatékonyság jegyében új toolokhoz és reporting felületekhez kapcsolódó igényfelmérés, meglévő felületek optimalizálása, implementáció vezetése és folyamatos támogatás a bevezetést követően
  • A projektek technikai, illetve operatív támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • A fenti feladatok ellátása során a résztvevő szervezeti egységek összefogása, hatékony koordinálása
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves projektvezetői tapasztalat hasonló területen
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás (felsőfok)
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Kiváló analitikus, kommunikációs és vezetői készség
  • Elkötelezettség a fejlődés mellett
  • Precizitás, proaktivitás
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Sales folyamatok és azokban használatos toolok ismerete
  • Nemzetközi projektmanagement tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
Jelentkezés módjahttps://career16.sapsf.eu/career?company=DTAG&career_job_req_id=96692&career_ns=job_application
Munkavégzés helyeCsongrád megye
Személyek száma1
Szükséges diplomagazdasági
kereskedelmi
közgazdász
marketing
Nyelvismeretangol - Felsőfok
német - Felsőfok
SzakterületÉrtékesítés
Közgazdász
Marketing
Menedzsment-tanácsadás
PR és kommunikáció
Kereskedelem
Telekommunikáció