Pozíció megnevezéseHR üzleti partner – Budapest
CéginformációÜgyfelünk tavaly költözött vadonatúj irodaépületébe, ahol számodra is van még hely, egy energikus, szakértői csapat tagjaként. Partnerünk több évtizedes háttérrel rendelkező, stabilan piacvezető bér- és humánügyviteli vállalata ugyanis HR Üzleti partner munkakörbe keres munkatársat!

Csatlakozz ügyfelünkhöz, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol adott a…
  • Karrierépítés és mobilitás,
  • Etikus, transzparens foglalkoztatás,
  • Modern eszközpark, környezettudatos megoldásokkal,
  • Barátságos, befogadó közösség,
  • Elhivatott egymást támogató, inspiráló szakmai csapat
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.
Ellátandó feladatok
  • A munkatársak vezetésével kapcsolatos stratégiai és operatív ügyekben vezetők részére támogatás nyújtása, fejlesztő coaching beszélgetések
  • A HR stratégiát biztosító HR politikák, gyakorlatok bevezetése, megújítása, azok alkalmazásában a vezetőkkel való szoros együttműködés:
  • leendő munkatársak toborzásában, kiválasztásában,
  • a munkatársak motivációjában, teljesítményének és készségeinek fejlesztésében
  • A munkáltatói arculat, a toborzás és kiválasztási módszerek, eszközök megújítása, alkalmazásához szükséges vezetőfejlesztés
  • A szervezeti igények és a munkatársi ambíciók együttes figyelembevételével a tehetséges munkatársak karrierjének, fejlődésének menedzselése
  • A vezetők és munkatársak szakmai, és kompetencia fejlesztéséhez kapcsolódó igények felmérése, képzési programok és tervek kialakítása, képzési szolgáltatók menedzselése
  • A szervezetfejlesztéshez, a munkatársak elkötelezettségének erősítéséhez kapcsolódó akciók kezdeményezése, megvalósításának koordinálása
Elvárások
  • Felsőfokú HR szakirányú iskolai végzettség
  • HR szakterületen szerzett 5 év szakmai tapasztalat,
  • coaching, vezető-/szervezetfejlesztési területén szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • jó kommunikációs, konfliktuskezelési, és tárgyalási képesség
  • proaktivitás, eredményorientáltság, ügyfélcentrikusság, rugalmasság, mobilitás.
Előnyök
  • NEXON programok ismerete,
  • HR vagy informatikai fejlesztő, vagy bérügyi szolgáltató cégben szerzett munkatapasztalat,
  • Angol nyelvismeret
Jelentkezés módjaAmennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveledet az allas@allasstart.hu e-mail címre.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Szükséges diplomagazdasági
humánerőforrás
SzakterületHumánerőforrás
Menedzsment-tanácsadás