Pozíció megnevezéseVám adminisztrátor / összeszerelő-tesztelő és logisztikai munkatárs / csomagoló / dobozkészítő munkakörök - Gyál - Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációMultinacionális nagyvállalat műszaki termékek forgalmazása, szervízelése és logisztikája tevékenységekkel.
Amit kínálunkAmit kínálnak:

Bérezés

-versenyképes jövedelem cafeteriaelemekkel

-céges buszjáratok a Főváros többpontjáról, illetve az agglomerációból

Munkaidő

-teljes és részmunkaidő (napi 4-6 óra) egyműszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Gyál

Ellátandó feladatokFeladatkörök
-vám adminisztrátor;
-összeszerelő-tesztelő és logisztikai munkakörök,
-csomagoló
-dobozkészítő
Elvárások-alap, illetve középfokú végzettség (vám-adminisztrátor esetében)
-pontosság, megbízhatóság
-jó munkabírás
-kézügyesség (csomagoló és dobozkészítő)
-megfelelő IT-ismeret és gyakorlat
-tanulási kedv
Jelentkezés módjaKézenfogva Alapítvány -Fehér Miklós -06 20 223 3282
E-mail: munka@kezenfogva.hu
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyePest megye
Személyek száma6
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére