Pozíció megnevezéseGyártási dokumentáció író – Budapest - Lightware
CéginformációA Lightware 19 éves, 100%-ban magyar tulajdonú, jelenleg 170 fős budapesti cég. Profilunk az elektronikai kutatás-fejlesztés, valamint gyártás. A professzionális videotechnikai berendezéseinket (18 Gigabit/sec mátrix routerek, jelátviteli eszközök, Video over IP rendszerek) export piacokra szállítjuk Japántól Európán keresztül az USA-ig. Jelenleg 12 kereskedelmi irodával rendelkezünk világszerte. Termékeinket az AV piacon a választék csúcsának tekintik, amit gyors növekedésünk és több milliárdos forgalmunk igazol.  http://www.lightware.com/

A piaci siker mellett kiemelten fontos számunkra a baráti munkakörnyezet, testhezálló és motiváló feladatok, egymás elismerése és munkájának megbecsülése. Nálunk az alapvető munkavállalói érték a szakértelem, valamint a kitartó és lelkes hozzáállás. Lényeges, hogy a kollégáink szívesen járjanak dolgozni, és örömmel végezzék a munkájukat, amihez méltó munkakörnyezetet kínálunk.
Amit kínálunkAmit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:
  • emberközpontú szemléletet;
  • folyamatos fejlődést;
  • meghallgatjuk az ötleteidet;
  • részese lehetsz egy magyar cég sikerének a világpiacon;
  • közös programokat, lazítási lehetőségeket napközben;
  • versenyképes jövedelmet és többféle egyéb juttatást;
  • jó hangulatú, baráti légkört;
  • stabil hátteret.
Ellátandó feladatokTe vagy a mi emberünk, ha:
  • szeretnél a világon egyedülálló, a cég által fejlesztett, high-tech videotechnikai berendezésekhez precíz gyártási dokumentációkat készíteni;
  • szívesen szerkesztgeted a tesztelési és összeszerelési eljárásokat;
  • nem ijedsz meg attól, hogy a dokumentáláshoz a műszerészektől és a fejlesztői dokumentációkat készítő mérnököktől információkat gyűjts, és attól sem, hogy ehhez megismerd az egész termékpalettát gyártási és műszaki szempontból is;
  • szeretsz feladatokat önállóan megoldani és szívesen kommunikálsz, egyeztetsz a cég különböző területein dolgozó emberekkel.
ElvárásokEhhez mindenképp szükséges, hogy legyen:
  • hasonló területen szerzett tapasztalatod;
  • műszaki szemléletmódod;
  • jó megfigyelőkészséged és kiemelkedő precizitásod;
  • középfokú angol nyelvtudásod;
  • magas szintű MS Word ismereted;
  • gyakorlatod a dokumentumszerkesztés területén;
  • legalább középfokú műszaki végzettséged;
  • jó érzéked a fényképezéshez és képszerkesztéshez.

Még inkább Te lehetsz a nyerő választás számunkra, ha:
  • jó kommunikációs készséged van írásban és szóban;
  • találkoztál már elektronikai cikkek, berendezések összeszerelésével és/vagy az összeszerelések dokumentálásával;
  • dolgoztál már Photoshop-al vagy egyéb képszerkesztő programmal.
Jelentkezés módjaMunkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezés módja az alábbi weboldalon keresztül történik:
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületGépészmérnök
Műszaki menedzser
Terméktervezés és fejlesztés
Gyártás/termelés
Mérnök