Pozíció megnevezéseAdminisztrátor – Budaörs - Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft.
CéginformációA Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budaörsi telephelyünkre keresünk tehetséges és motivált kollégát
Adminisztrátor munkakörbe.
Amit kínálunk·  Versenyképes fizetés
·  Béren kívüli juttatás
·  Munkába járás támogatása
·  Hosszú távú munkalehetőség
Ellátandó feladatok·  A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása
·  Ügyfelekkel való kapcsolattartás (szóban és írásban), reklamációk kezelése
·  A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, rendszerben történő lekezelése
·  A kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása
ElvárásokKözépfokú végzettség
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Terhelhetőség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezés módjaAmennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen Önéletrajzát az alábbi elérhetőségre elküldeni: agnes.mathe@geodis.com

További információért kérjük, hívja a következő telefonszámot: (+36) 23 889 289
Jelentkezési Emailagnes.mathe@geodis.com
Munkavégzés helyePest megye
SzakterületIrodai munka
Ügyfélszolgálat, vevőszolgálat