Pozíció megnevezéseOperátor-Wescast-Oroszlány
Amit kínálunk- saját állományú határozatlan idejű munkaszerződés
- kiemelkedő juttatások, stabil, hosszú távú munkalehetőség
- bejárás biztosítása szerződéses buszjárattal
Ellátandó feladatokCNC megmunkálás területen:
- gépi berendezések kezelése, üzemeltetése, a gyártott alkatrészeken, munkadarabokon kézi műveletek elvégzése, termékek csomagolása

Öntöde területen:
- homokformázó, homokmag készítő berendezések kezelése, homokmagok javítása, ragasztása
- vasöntvények tisztítása, köszörülése, forgácsolásra előkészítése
Elvárások- alapfokú iskolai végzettség
- több műszakos munkarend vállalása
Oroszlány (Komárom-Esztergom megye)

Fényképes önéletrajzát az allas@wescast.com e-mail címre, vagy a

Wescast Zrt.
2840 Oroszlány Szent Borbála út 16.
postacímre várjuk „Operátor” jeligére.
Jelentkezési Email allas@wescast.com
Munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye
SzakterületGyártás, termelés
Műszaki fizikai