Pozíció megnevezéseTelefonos értékesítési munkatárs - Alsónémedi - GLS
Amit kínálunk
  • Fejlődő piaci környezetben, változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés+jutalék+cafeteria+13.havi fizetés)
  • Budapestről ingyenes céges busz
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, segítőkész csapat, mentori támogatás

Ellátandó feladatok
  • Új, potenciális vállalati ügyfelek felkutatása, portfólió építés
  • Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása, igényfelmérés és igényfelkeltés, a GLS szolgáltatásainak bemutatása
  • Az előszűrt ügyfelek továbbítása az üzletkötők felé
  • Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás a vállalati partnerekkel
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével, és az értékesítők napi munkájának támogatása
  • Az ügyfél megkeresések számítógépes rendszerben való rögzítése, kezelése

Elvárások
  • Kiemelkedő telefonos kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Telefonos értékesítői tapasztalat előnyt jelent, de PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (magabiztos Excel tudás)

Előnyök
  • Elhivatott az értékesítési terület iránt
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Céltudatos-, sikerorientált alkat
  • Valamint jó stressztűrő képesség és terhelhetőség jellemzi

Jelentkezés módjaVárjuk önéletrajzát és motivációs levelét a job@gls-hungary.com e-mail címen.
Jelentkezési Emailjob@gls-hungary.com
Munkavégzés helyePest megye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületÜgyfélszolgálat, vevőszolgálat