Pozíció megnevezéseTöbbféle munkakör (Megváltozott munkaképességűeknek!)  - Budapest - Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációOrszágos ügyfélkörrel dolgozó köztestület.
Amit kínálunk-versenyképes jövedelem: alapbér+cafeteria rendszerben
Ellátandó feladatokMunkakörök:

szolgáltatás támogató munkatárs
- a hivatal szolgáltatásai kapcsán felmerülő adminisztratív háttértevékenységek végzése (adatrögzítés és -kezelés, kapcsolattartás társszervezetekkel, ügyfelekkel, külső partnerekkel)
-komplex ügyviteli feladatok az intézmény ügyfélszolgálatán
-helyettesítés egyéb ügyfélszolgálati tevékenységekben

ügyfélszolgálati munkatárs
-telefonos kapcsolattartás, információnyújtás, reklamáció-kezelés
-hivatalos levelezés postai és elektronikus úton
-adatrögzítés, archiválás, irodai háttérmunkák
Elvárások- érvényes igazolás a megváltozott munkaképességről
-középfokú végzettség
-kiváló kommunikáció
-türelem, empátia
-stressztűrés, jó problémakezelés
-precizitás
-szervezői képességek
-kreativitás
-céltudatos személyiség
Teljes, vagy részmunkaidő 7.30-17 óra közötti törzsidőben, hétfőtől péntekig
Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Kapcsolatfelvétel:
Kézenfogva Alapítvány – Gyergyádes Tibor 06 20 316 0134
E-mail: munka@kezenfogva.hu

Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma5
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére