Pozíció megnevezéseKonyhai kisegítő és takarító pozíciók (Megváltozott munkaképességűeknek!) - Budapest (több kerülete és vonzáskörzete) - Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációA Kézenfogva Alapítvány munkáltatói partnere Budapest több kerületében, valamint a Főváros vonzáskörzetében több étterembe keres megváltozott munkaképességű munkavállalókat.
Amit kínálunk
Amit kínálnak
  • versenyképes munkabér
  • cafeteria
  • munkabér melletti kedvezményes fogyasztás
  • műszakpótlékok
  • Munkaidő: napi 4-6-8 óra (megállapodás szerint) . Hétvégi munkavégzés lehetséges!

Ellátandó feladatok
  • zöldségelőkészítő- 1 fő
  • alapanyagok felvágása, szortirozása
  • szószok feltöltése
  • tojás, bacon sütés

  • burgonyasütő-takarító- 1 fő
  • burgonyasütés- géppel, beállított sütési idővel
  • asztalok letörlése
  • belső munkatér takarítása
  • tálcák feltöltése

A két munkakör megegyezés alapján, akár napi szinten is cserélhető a munkavállalók között!

  • takarító- több fő
  • belső munkatér takarítása: letörlés, felsöprés, felmosás

Elvárások
  • alapfokú végzettség
  • precizitás
  • monotóniatűrés
Jelentkezés módjaKézenfogva Alapítvány –Fehér Miklós;  06-20-223-3282 ,
munka@kezenfogva.hu
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Pest megye
Személyek száma5
Ajánlat típusaTeljes munkaidő
Részmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére