Pozíció megnevezéseSzerszámkarbantartó – Kecskemét – ElringKlinger Hungary Kft.
Ellátandó feladatok
  • Különböző hidegalakító présszerszámok és fröccsszerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Szerszám hibák analizálása, sürgősségi elhárítása
  • A szerszámok tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, utasítás alapján, megelőző karbantartása
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete
ElvárásokSzükséges végzettség:
  • Középfokú mechanikai/hegesztői vagy ezzel egyenértékű végzettség
Szükséges tapasztalat:
  • Minimum 2 éves AWI hegesztői tapasztalat ipari környezetben
Szükséges nyelvtudás:
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
Egyéb elvárás:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Prés, - és fröccs technológia ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
Jelentkezés módjaAmennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével együtt az allas@allasstart.hu  e-mail címre.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBács-Kiskun megye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Alapfok
német - Alapfok
SzakterületAutóipar
Gépipar
Gyártás, termelés
Műszaki fizikai