Pozíció megnevezéseSTATIKUS SZERKESZTŐ/TERVEZŐ - SZEGED - ALUKONSTRUKT
CéginformációTöbb mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet.
Amit kínálunk- Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
- Támogató, fiatalos munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem
- Munkába járás támogatása
Ellátandó feladatok- Acélszerkezetek méretezése, gyártmánytervezése
- Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási
javaslatokkal
- Gyártási szempontok figyelembe vétele a tervezés során
- Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe
Elvárások- Építőmérnök végzettség
- Tervezőprogram ismerete
- MS Office programok felhasználó szintű ismerete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Proaktív, problémamegoldó hozzáállás
Előnyök- Tartószerkezet tervezői jogosultság
- Acélszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
- TEKLA tervezőprogram ismerete
- Angol vagy német nyelvtudás
Jelentkezés módjaAmennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2018.01.31-ig az alábbi e-mail címre:
humaneroforras@alukonstrukt.hu, a tárgyban „statikus szerkesztő/tervező” megjelöléssel.
Jelentkezési Emailhumaneroforras@alukonstrukt.hu
Munkavégzés helyeCsongrád megye
Személyek száma1
Szükséges diplomaépítőmérnöki
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületÉpítőmérnök
Gyártás/termelés