Pozíció megnevezéseBeszerző – Kecskemét – Phoenix Mecano Kecskemét Kft.
Amit kínálunk
  • a pozíciódnak megfelelő fizetést, cafeteriát, 13. havi jutalmat, negyedéves bónuszt
  • támogatjuk a munkába járásodat, igénybe vehetsz céges buszjáratot
  • munkaruhát adunk, csatlakozhatsz a vállalati mobilcsomagunkhoz
  • képzéseken, továbbképzéseken fejlesztheted magad
  • támogatjuk az egészséged megőrzését, a sporttevékenységedet
  • céges rendezvényeken, kirándulásokon, kulturális eseményeken vehetsz részt, céges nyaralási lehetőséget biztosítunk számodra
Ellátandó feladatok
  • a termelés alapanyagokkal és segédanyagokkal határidőre történő ellátása
  • az anyacéggel és a külföldi beszállítókkal német nyelven történő kapcsolattartás
  • a társosztályokkal való kapcsolattartás (megbízási központ, minőségügy, termelés, raktár, pénzügy, konstrukció)
  • szállítási határidők nyomon követése
  • törzsadatok karbantartása
  • a  készletszint optimalizálása
  • szállítólevelek és beszerzési számlák számítógépes rendszerben történő rögzítése
  • éves leltár elkészítésében való közreműködés
Elvárások
  • a német nyelvet aktívan, középszinten ismered szóban és írásban
  • 1-2 éves munkatapasztalattal (lehetőleg multinacionális cégnél) rendelkezel
  • hiszel a csapatszellemben
  • jó a stressztűrő képességed
Előnyök
  • angol nyelv ismerete
Jelentkezés módjaFényképes önéletrajzokat a jelentkezes@phoenix-mecano.hu e-mail címre várjuk.
Jelentkezési Emailjelentkezes@phoenix-mecano.hu
Munkavégzés helyeBács-Kiskun megye
Személyek száma1
Nyelvismeretnémet - Középfok
SzakterületBeszerzés
Logisztika