Pozíció megnevezése
Beszerző – Kecskemét - Phoenix Mecano Kecskemét Kft.
CéginformációTARTOZZ TE IS CSAPATUNKHOZ, LEGYÉL BESZERZŐ!
Amit kínálunkMit kínálunk?
  • a pozíciódnak megfelelő fizetést, cafeteriát, 13. havi jutalmat,
  • negyedéves bónuszt; támogatjuk a munkába járásodat,
  • igénybe vehetsz céges buszjáratot; munkaruhát adunk, csatlakozhatsz a vállalati mobilcsomagunkhoz; képzéseken, továbbképzéseken fejlesztheted magad; támogatjuk az egészséged megőrzését, a sporttevékenységedet;
  • céges rendezvényeken, kirándulásokon, kulturális eseményeken vehetsz részt, céges nyaralási lehetőséget biztosítunk számodra.
Ellátandó feladatokMivel bíznánk meg?
  • termelés határidőre történő ellátásával (megfelelő minőségű és mennyiségű alapanyag felhasználása)
  • megrendeléssel kapcsolatos operatív és adminisztratív feladatok elvégzésével
  • a stratégiai beszerzéssel történő együttműködéssel beszállítókkal, krízis menedzsmenttel történő kapcsolattartással
  • a társosztályokkal (termelés, számvitel, minőségügy) történő kapcsolattartással
  • optimális készletszintek biztosításával
ElvárásokRád gondoltunk, ha:
  • logisztikai, külkereskedelmi, kereskedelmi területen szereztél szakirányú végzettséget
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel
ElőnyökElőnyt élvezel, ha:
  • felsőfokú végzettséged van
  • német nyelvtudással rendelkezel
  • 1-2 éves munkatapasztalatod van hasonló területen
Jelentkezés módjaFényképes önéletrajzokat a jelentkezes@phoenix-mecano.hu  e-mail címre várjuk.
Jelentkezési Email jelentkezes@phoenix-mecano.hu
Munkavégzés helyeBács-Kiskun megye
Személyek száma1
Szükséges diplomakereskedelmi
logisztikai
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületBeszerzés
Logisztika
Kereskedelem