Pozíció megnevezéseRakodó állások (Megváltozott munkaképességűeknek!)  – Budapest XV. kerület  – Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációA Kézenfogva Alapítvány munkáltatói partnere, nemzetközi kiscsomag-szállítással foglalkozó Budapest XV. kerületi cég keres munkatársakat rakodó munkakörök betöltésére.
Amit kínálunkAmit kínálnak
  • Versenyképes jövedelem cafeteria elemekkel
  • Hosszútávú, tartós munkaviszony lehetősége
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • A cég jelenleg is alkalmaz megváltozott munkaképességű dolgozókat.
Ellátandó feladatok
  • Csomagok rakodása szállítószalagról, tehergépkocsiról.
  • Csomagok depózása célállomásuk szerint
  • Sérült csomagok kiemelése, újracsomagolása
  • Válaszható, állandó műszakbeosztás:
  • -délelőtt: 06:00-14:30; délután 14:00-22:30; éjszaka: 22:00-06:30
Elvárások
  • Fizikai alkalmasság, jó állóképesség
  • Lelkiismeretes, stressztűrő, terhelhető személyiség
  • Büntetlen előélet
Fehér Miklós
06 20 223 3282
E-mail: munka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helye: Budapest, XV. ker.
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma4
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére