Pozíció megnevezése
Nemzetközi fuvarszervező – Budapest - Geodis Kft.
Céginformáció
A Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba tehetséges és motivált kollégát keresünk Nemzetközi közúti fuvarszervező munkakörbe
Ellátandó feladatokFőbb feladatok, munkák:
  • Nemzetközi fix és eseti közúti fuvarok szervezése
  • Fuvarozók versenyeztetése, árajánlatok/tenderek kidolgozása az ügyfelek részére
  • Fuvarmegbízások dokumentálása, a fuvarok nyomon követése, riportolás
ElvárásokAz álláshoz tartozó elvárások:
  • Angol nyelvtudás tárgyalóképes használata
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Problémamegoldó képesség
ElőnyökAz állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Logisztikai szakirányú végzettség
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű életrajzát megküldeni: tivadar.huszar@geodis.com
További információért kérjük, hívja a következő telefonszámokat:
(+36) 1 880 9346 vagy (+36) 1 880 9393
Jelentkezési Emailtivadar.huszar@geodis.com
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületSzállítmányozás/fuvarozás/közlekedés