Pozíció megnevezéseBelső kommunikációs HR munkatárs - Esztergom - Magyar Suzuki Zrt.
Ellátandó feladatok
 Információáramlás biztosítása a munkavállalók irányába a vállalati működés hatékony kommunikációja céljából
 Hatékony információs csatornák megtalálása és stratégia kidolgozása azok működésére
 A vállalat belső kommunikációs folyamatainak elemzése és fejlesztése
 Vállalati rendezvényekkel kapcsolatos kommunikáció biztosítása
● Munkavállalói kommunikációs fórum létrehozása és karbantartása
 A felső vezetés döntéseinek kommunikációja a munkavállalók felé
 Belső kommunikációs folyamatok hatékonyságának mérése, nyomon követése
 Riportok, ad hoc és HR vezetői jelentések készítése
 Munkakör betöltésének feltételei

Elvárások
 Felsőfokú végzettség (HR vagy Kommunikáció)
 Vállalati belső kommunikációban szerzett, min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
 Tárgyalóképes angol nyelvtudás
 Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban (magyar és angol nyelven egyaránt)
 Felhasználói szintű MS Office ismeretek
 Terhelhető, proaktív személyiség
 Rugalmasság, diszkréció
 B” kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent
 Gyártócégnél szerzett tapasztalat

Jelentkezés módjaTovábbi információk és jelentkezés:

Munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye
Személyek száma1
Szükséges diplomahumánerőforrás
Nyelvismeretangol - Felsőfok
SzakterületHumánerőforrás
PR és kommunikáció