Pozíció megnevezéseTakarító (Megváltozott munkaképességű!) - Budapest - Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációA Kézenfogva Alapítvány budapesti munkáltató partnere megváltozott munkaképességű munkaerőt (1 fő női dolgozót) keres , napi 6 órás takarítói pozícióra, határozatlan időre, 4  hónap próbaidővel. A munkahely Bp. XII. ker-ben van. A takarító csoport 7 főből áll, mindannyian megváltozott munkaképességűek.
Amit kínálunk
Amit kínálnak:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, reggeltől kora délutánig (7-13h).
  • A munkabér alapbérből és motivációs bónuszból áll.
  • Budapest környéki munkavállalóknak utazási költségtérítést tudnak fizetni.
Ellátandó feladatok
  • Több épületben irodák és folyosók, mellékhelyiségek takarítása,
  • Pókhálózás időszakonként
  • Munkaruhát biztosítanak.
Elvárások
  • A felvétel az interjú után orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelés esetén történhet.
  • Erkölcsi bizonyítvány feltétele a jelentkezésnek.
Gyergyádes Tibor
tel: 06 20 316 0134,
E-mail: gyergyades.tibor@kezenfogva.hu
vagy munka@kezenfogva.hu
Jelentkezési Emailgyergyades.tibor@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Ajánlat típusaRészmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére