Pozíció megnevezéseBetanított operátor – Székesfehérvár – Galvanplastik Kft.
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria
Ellátandó feladatok
  • Alkatrészek fröccsöntése – galvanizálása
  • Gyártósori gépek kezelése, kiszolgálása
  • Termékek vizául ellenőrzése
  • Munkaterület tisztaságának megóvása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása, végrehajtása
  • A munkavégzés közben fellépő műszaki problémák továbbítása a műszakvezető felé
Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása
Előnyök
  • Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat
Jelentkezés módjaKüldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:
palasti.karolyne@nefem.hu
Jelentkezési Emailpalasti.karolyne@nefem.hu
Munkavégzés helyeFejér megye
SzakterületBetanított munka
Gépipar
Gyártás, termelés
Segédmunka