Pozíció megnevezéseAlkatrészellátás Tervező Mérnök - Esztergom - Magyar Suzuki Zrt.
Ellátandó feladatok
 Logisztikai folyamatok tervezése és értékelése
 Logisztikai folyamatok optimalizálása
 Lay-out tervezése (AutoCad-ben)
 Belső logisztikai fejlesztések projektjeiben való részvétel/projektek vezetése
 Riportok készítése

Elvárások
Munkakör betöltésének feltételei
 Felsőfokú logisztikai végzettség
 Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
 AutoCad tervező program ismerete
 MS Office (Excel, Word, Power Point) ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent
 Hasonló gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
 Nagyfokú önállóság, rugalmasság, megbízhatóság
 Feladatorientált, kreatív, magas szintű problémamegoldó képesség

Jelentkezés módjaTovábbi információk és jelentkezés:

Munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye
Személyek száma1
Szükséges diplomalogisztikai
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületLogisztika