Pozíció megnevezéseUdvari munkás ( Megváltozott képességű! ) - Budapest VIII. kerület - Kézenfogva Alapítvány Partnercége
CéginformációBudapest  VIII. ker-i egészségügyi szolgáltató intézmény
Amit kínálunk
  • közalkalmazotti munkaviszony
  • napi 4-6 órás munkaidő
Ellátandó feladatok
  • kertgondozás az évszaknak megfelelő módon
  • fűnyírás, avar takarítás, télen síkosság-mentesítés
  • egyéb fizikai jellegű munkafázisok
Elvárások
  • fizikai teherbírás
  • megbízhatóság
  • alapfokú végzettség
Jelentkezés módjaKapcsolatfelvétel: Gyergyádes Tibor 06 20 316 0134 munka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület
Ajánlat típusa: részmunkaidős, napi 4-6 óra
Jelentkezési Emailmunka@kezenfogva.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Ajánlat típusaRészmunkaidő
SzakterületMegváltozott munkaképességűek részére